| bOom a întrebat:

Ce stiti despre apocalipsa?

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu cred in asa ceva.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

S-a spus ca va fi in anul 1000 apoi in 1500 - in 2000 si apoi in 2001, acum se spune ca va fi in 2012 - cand se vor alinia planete si se vor schimba polii magnetici ai Pamantului. Aceasta presupunere se bazeaza si pe faptul ca din punct de vedere astronomic vor fi cateva schimbari si mai este si un asteroid care trece foarte aproape de Pamant... In plus calendarul maias se termina in 2012. Nu stiu daca atunci va fi si Apocalipsa... oamenii spun ca da. Eu cred ca nu si oricum ar fi prefer sa traiesc in prezent. Daca se va termina lumea in 2012 voi fi fericita ca am trait fara teama si fara ganduri negre pana atunci. Ai incredere in viitor happy

| MADALINAAAA a răspuns:

Ca fi dupa 2012....si eu chiar cred...:-ss

| anonim a răspuns:

Tocmai a inceput acum pe TPU, insa nu din partea adminilor, ci din partea userilor.

| adi a răspuns:

In religie se spune ca o sa vina cu ploaie de foc, tehnic vorbind ploaie de meteoriti, ceea ce nu e deloc imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...eu stiu cele mai multe despre apocalipsa din Biblie...citeste de acolo si inveti...eu mi-am dat deja seama cand va veni... daca citesti cu atentie iti dai si tu seama...