| flow a întrebat:

Ce stiti despre scoala centrala daca puteti sa`mi spuneti cum e acolo

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu stiu pe nimeni sa regrete si cei pe care i-am cunoscut au iesit ok din liceu. Depinde totusi de fiecare cum si unde se integreaza mai bine.

| Helen_5231 a răspuns:

Eu sunt in Scoala Centrala. E super frumos, mie imi place super mult. Oamenii sunt ok, doar cativa profi sunt mai rai, clasele a 9-a si a 10-a invata dupa masa, restul dimineata. E frumos happy