| DenisPericolPublic a întrebat:

Ce stiti despre SRI >- Serviciul Roman De Informatii? Ce fel de viitor vedeti voi acolo? La ce trebuie sa fi bun? cat de bun? Povestiti tot!(p. s. nu vreau informatii de pe net. Am cautat deja.)

Răspuns Câştigător
| dinamovistul19 a răspuns:

O sa ai o viata grea si poate vei fii urmarit si de mafie dupa ce pleci. de acolo dar in rest este super! trebuie sa te pricepi la multe in general acolo sunt mai multe departamente de informatii de atac ceva genu si mai multe depinde in care vrei sa intri!