| Shagun a întrebat:

Ce stiti despre tinctura de marul lupului? Are efecte secundare?
Va rog eu, sa raspunda cei care au folosit ca asa stiu si eu ce poate.

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Tinctura marul lupului e toxica si nu se gaseste pe piata este foarte eficienta dar in cantitati mici si pe perioade mici de timp:*

2 răspunsuri:
| Shagun explică:

Urgent cine imi spune cum sa logaritmez ia funda... cine face la misto mai bine sa nu mai raspunda.
Imi trebuie doar un exemplu dar sa fie mai complicat putin. Adica nu vreau ceva de genu' lgx=10 rezulta lglgx=1.
MC

Răspuns utilizator avertizat