| MiSskAt-xx a întrebat:

Ce subiecte de discutie as putea aborda cu un baiat pe mess?hee hee

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Sunt n subiecte. Poti sa pornesti discutia incepand de la ce are la status(daca are) si poti decala la orice "auzi dar tu ce parere ai de...","ai fost acolo am auzit ca s-a deschis nu stiu ce","ce fel de muzica iti place","care e echipa ta favorita" etc

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Crezi in reincarnare? Iti place Avatar, Twilight sau Harry Potter? Te uiti la Hannah Montana?batting eyelashes Ce culoare au chilotii tai?laughing etc.

| aisha01eu a răspuns:

Daca sunteti din aceeasi scoala puteti vorbi despre ore, profesori etc. Hobby-uri, cum isi petrece timpul, filme, muzica.
Mult succes!

| marry_7650 a răspuns:

Pai incearca sa vezi ce muzica ii place sau unde ii place sa mearga in vacanta sau concediu intreaba ce cartii are de citit in casa, stiind astea il poti cunoaste mai bine ce fel de persoana este.:->

| Emeraude a răspuns:

Daca este virgin, daca fumeaza, daca se drogheaza, consuma alcool, daca ii plac pitipoancele, ce parere are despre teoria relativitatii, daca i se pare ca Hitler picta frumos, daca s-a pupat vreodata cu o persoana de acelasi sex, daca frecventeaza cluburile de gay, daca i-ar placea sa plece intr-o croaziera pe Niagara. Gandeste-te si tu! Sunt o multime de subiecte pe care le-ai putea aborda! Important e sa va simtiti bine impreuna, virtual sau real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre orice puteti povesti pana si despre voi ce hobby-uri aveti, cum petreceti timpul liber, ce muzica va place sa ascultati, filme etc...

| valy a răspuns:

Sex

| MiSskAt-xx explică:

Am vazut ceva din Hannah Montana smug
Chilotii sunt roz smug