| Vreoproblema a întrebat:

Ce subiecte de discutie as putea avea cu un baiat are ma place?

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Vorbiti despre lucrurile care va plac, despre muzica pe care o ascultati, cartile care le-ati citit si v-au impresionat, filmele care va plac, hobbyurile voastre, arata-te interesata de un sport care il practica el sasu un hobby care il are si cere-i sa iti spuna cat mai multe detalii despre lucrul respectiv, vorbiti despre scoala, despre materiile preferate, despre ce facultate vreti sa urmati si ce planuri de viitor aveti, despre cum ati petrecut ziua respectiva, despre relatii la modul general, incercati sa va gasiti puncte comune, ca de exemplu aceleasi hobbyuri, aceleasi idei despre un anumit aspect, activitati comune, vise asemenatoare, cunostinte comune, glumiti, povesteste-i intamplari mauzante si fa-l sa rada, trimite-i poze cu tine si cere-i si tu poze cu el, fa-i complimente, spune-i ca e dragut, ca iti place sa vb cu el, ca e o persoana speciala/deosebitas in viata ta, ca iti place felul in careb gandeste, ca e dragut intr-o anume poza etc

| Kosminutza12 a răspuns:

Pai daca aveti lucruri in comun ( jucati amandoi jocul x, va place amandurora materia x, va place aceeasi muzica etc. etc. etc. ) poti deschide o discutie, daca nu deschide el primul discutia! happy

| Emmaem a răspuns:

Pai inprimul rand afla cat mai multe lucruri despre el apoi incepe cu o discutie despre lucrurile pe care le ai aflat apoi fai un cmpliment si spune-i ca iti place sapca lui daca poarta acest obiect vestimentar si ai sa vezi ca nu o sa se mai deslipeasca de el happy deci mult succes iti doresc