| NoNameasdod a întrebat:

Ce tableta recomandati pana in 5 milioane,sa aiba camera pe fata si pe spate,sa mearga cat de cat repede, pana in 500 grame :3, si sa nu fie foarte mare + sa aiba memorie mare..sau cel putin sa mearga sa bagi card.?
DAU FUNDA :3 la cele mai bune modele

4 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Tableta la 500 lei...nu cred

| NoNameasdod explică (pentru Carmen100):

Am vazut si lal 400 sau mai putin (depinde de dealer) foarte bunewinking.

| ZeroDiferit a răspuns:

La banii astia iti iei un galaxy tab 2, sau poate chiar tab 3, dar nu nou... Nu ti recomand tablete ieftine ce au quad core ca nu merita.

| NoNameasdod explică (pentru ZeroDiferit):

Imi poti da ceva link-uri pentru un galaxy tab?