| 31957319 a întrebat:

Ce te atrage la un barbat? sau la o femeie? Depinde de caz... ce esti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felul sau de a fi.
Diferenta de ceilalti.
Bunul simt.
Zambetul.
Responsabilitatea.
Nepasarea.[ Ce cred ceilalti despre iubita sa ]

6 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Buna! ochii sunt oglinda sufletului, comportamentul si modul in care se face placut.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

1. Ochii
2. Buzele
3. Tenul care trebuie sa fie perfect
4. Greutatea happy sa fie in limite normale
5. Sa fie fata serioasa (fidela) - adica sa nu pot spune despre ea ca e cuminte doar pentru simplul fapt ca este in zodia fecioara

| ._6225 a răspuns:

Pai, din punct de vedere fizic: ochii, zambetul... corpul! ce sa mai...
Si in rest ce ma mai atrage la un barbat... modul in care isi impune respectul, bunul simt, simtul umorului, sinceritatea, loialitatea...

| doar.eu a răspuns:

Personalitatea sa

| panterutza a răspuns:

Fizic:ochi si zambetul.bineinteles si corpul. dar nu sunt foarte pretentioasa ...restul tupeist dar si timid, intelegator, sa aiba si ceva minte in caplaughing, sa fie amuzant, sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sinceritatea, loialitatea, corectitudinea, curăţenia trupească, veselia, iubirea, etc.
Pa, pa.