| Misssy a întrebat:

Ce telefoane cu tastatura QWERTY ieftine dar rezistente stiti in jur de 5 milioane daca puteti spuneti mi si mie detalii despre el pret daca este bun etc

4 răspunsuri:
| bibi99p3ty a răspuns:

Nu exista in jur de 5 milioane... dar daca vrei poti sa-ti cumperi la 12 milioane are mama...super bun. Nokia 97. Sau daca nu ai poti sa-ti faci un abonament mare la cosmote si iti iei un telefon calumea. Si poti sa-l schimbi din 2 in 2 ani.
Bafta!

| Alex20_8915 a răspuns:

Lg ks 360 e mai vechi dar e frumusel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeee pai face reclama la Orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung b3410 are touchscreen si tastatura qwerty slide.Il gasesti la
cosmote (eu l-am vazut la mine in Slobozia la Kaufland, la cosmote, 500 lei liber si 1 leu abonament.