| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* vreau sa imi cumpar si eu un telefon mobil si nu stiu ce thinking spuneti-mi si mie ce telefoane sunt bune sa aiba camera foto.video.etc si tot ce ii trebuie dar maxim 3 milioane jumate. Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

Nokia 5310 XpressMusic este in jur de 370 RON! Pot sa-ti spun ca este un telefon foarte bun, bateria dureaza in jur 4-5 zile (depinde de cat de mult il folosesti ), muzica se aude destul de tare si clar. Are camera de 1, 3 mp, destul de buna!

4 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Scuze, 2 MP are, nu 1, 3

| Nu conteaza a răspuns:

Sony ericsson w302 are walkman si camera foto/video card. thinking memorie interna p lg card mare si tot ce-ti trebuie... dar nu stiu cat costa intereseaza-tehee hee e un telefon bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony ericsson c905 vreo 89 de euro la abonament thinking
super.camera de 8. 1 MP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony ericsson c905 vreo 89 de euro la abonament thinking
super.camera de 8.1 MP