| xNeverSayNeverx a întrebat:

CE telefon` cu touch Screen` imi recomandati? =D ( in afara de Samsung Corby )

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Lg kp 502

| oAndyy a răspuns:

LG-T310. Prietena mea are.
iPhone. Eu am
Samsung Dual. Mama are.

| SVD a răspuns:

Eu am un LGKP502 nu e foarte scump.E 5 milioane cu tot cu husa,card de memorie, cablu de date, casti si cartela cosmote.Merge chiar foarte bine si e destul de solid.

| kryss99 a răspuns:

LG-T300 am auzit ca ii chiar bun

| Onutza_8616 a răspuns:

Pai. cred ca e fain Samsung Glaxy S e mistowinking sau Samsung I9010 Galaxy S Captivate sau Samsung S8000 Jet sau unul mai ieftin Samsung Wave 525(50euro) Sper ca te-am ajutat cu cevahappy

| rapgirl123 a răspuns:

Samsung Wave 525 big grin e super de dragut (are 2 tipuri de culori {la fleur alb si negru}) si sincer e super ca are multe aplicatii interesante