| 00stely a întrebat:

Ce telefon sa imi aleg intre 300-350 lei sa fie rezistent cat de cat la cazaturi si sa aiba wifi, sa se auda tare si sa mearga netul bine pe el!

5 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez, sa fiu rautacios.Dar nu gasesti unul nou si original
Gasesti unul care e FAKE si imita perfect pe cel original, pana la cel mai mic detaliu.
S-au ia un telefon SH (mana a ||-a s-au dumnezeu stie prin cate maini a trecut)

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaMarry a răspuns:

Si sa faca de mancare nu vrei?! Un astfel de telefon gasesti de la 600-700 lei in sus! Eventual sa iti cumperi unul la abonament, sau cu puncte de fidelitate sau cu alte tampenii din astea.

Vezi ca ai gresit categoria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta nu se gasesc astfel de telefoane.

| Marian_Ichim_1985 a răspuns:

Da tu vrei sa vorbesti sau sa joci fotbal cu el? laughing vezi Nokia c3