| CRETZULINAA_9710 a întrebat:

Ce telefon sa'mi cumpar? ceva nou dar tutusi nici prea scump... funda. ceea ce'mi convine

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce zici de HTC wildfire?
http://www.price.ro/preturi_htc_wildfire_black_341409.htm
e scump.dar merita!

| cuteandfunny a răspuns:

Pai Nokia E71 e frumos si la abonament de 6 euro e 2 mil jumate (e smartphone)
BlackBerry (nu stiu cand costa), si un Samsung Omnia 2 e cam 5-6 milioane

| buzucan a răspuns:

Http://www.blog.chestiiutile.com/tehnologie/ce-telefon-sa-mi-cumpar.html de aici mi-am facut eu o parere despre telefoane, mi s-au parut destul de ok.

| buzucan a răspuns:

Http://www.blog.chestiiutile.com/tehnologie/ce-telefon-sa-mi-cumpar.html cred ca aici gasesti cele mai tari modele

| firedeaths a răspuns:

Htc wildfire s... o versiune mai buna a HTC wildfire