| Alee_1440 a întrebat:

Vreau sa'mi cumpar un tel nou. Vreo idee? Ce'mi recomandati? Voi ce tel aveti? Merci anticipathappy

5 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Salut,eu am Samsung u800, insa de ceva timp au inceput sa-mi placa telefoanele business si cu tastatura qwerty asa ca vreau sa-mi iau un nokiaE63, E5, E71,E71 unul din ele.tu cumparati un telefon potrivit pentru tine, pentru felul cum il folosesti si dupa cum iti place, de exemplu daca scrii multe mesaje ia-ti unul cu tastatura qwerty.bafta

| romanionu a răspuns:

Acum depinde ce dotari doresti sa aiba telefonul acela.
Dar oricum. cele mai rezistente parerea mea sunt Nokiawinking

| Dσℓℓу a răspuns:

Pai depinde cati bani esti in stare sa dai.Eo am LG KP501 roz cu touchscreen.e ff bunlove struck.e tellul ideeal pentru fete.eu ti-l recomand.dau daca vrei ceva mai bun ia-ti BlackBerry ...sau IPhone.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Daca nu planuiesti sa cheltui foarte mult iti recomand Samsung Corby. Ii frumos,merge netul foarte bine,poze face frumusele, suporta si card de memorie, muzica se aude bine dar si mai bine la castile sale. Daca planuiesti sa dai ceva bani iti recomand Nokia 5228 alb. Si acela ii frumos, dar mult mai performant, singurul dezavantaj ar fi ca este putin cam gros.

| daniella9805 a răspuns:

Mi.am luat ieri Samsung ch@t 335 e super
am avut corby
si Samsung galaxy e bun