| AliceHappyGirl a întrebat:

Ce-ti place cel mai mult la tine? happy

26 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Modul de a analiza situatiile.Mereu in dungahee hee

| Bacemi a răspuns:

Sinceritatea si dorinta sincera de a ajuta pe ceilalti cand sunt in nevoie. Asta caut si eu la ceilalti. Din pacate gasesc prea rar. Sau poate nu vad eu cum trebuie. E adevarat ca nici nu sunt foarte sociabil.

| Elena1234456 a răspuns:

Modestia laughing.

| Libelle a răspuns:

Parul, ochii si degetele de la picioarelaughing

| OanaG a răspuns:

Totul in special saniihee hee

| Daria a răspuns:

Ca sunt foarte difertia de altii.
Si mai imi place infatisarea mea
funda?:*

| Veve :X a răspuns:

Doar ca am picioarele drepte love struck in rest oh go on nimic...

| Eu4EverX a răspuns:

Orgoliul meu!

| Alisa a răspuns:

Faptul ca mereu am zambetul pe buze. happy

| Bii26 a răspuns:

Bună.
Mie trebuie să îmi placă totul la mine.Indiferent.Eu sunt acea persoană. Aşa m-a creat Dumnezeu şi trebuie să-i mulţumim că existăm.

| cosmin2221 a răspuns:

Tot ca vlaaddd big grin

| vlaaddd a răspuns:

Totul

| Alina_9354 a răspuns:

Gandirea mea si putin infatisareabig grin

| Special_girl a răspuns:

Ochii negri, inteligenta, seriozitatea, modul de a analiza lucrurile.

| Anna98Anna a răspuns:

Imi place la mine ca am simtul umorului, sunt ambitioasa etc.Cat despre aspectul imi place tot in afara de faptul ca as putea fi mai slaba.

| Petronela a răspuns:

Pai... felul meu de a fi:mai nebuna

| AndreeaLupan a răspuns:

Buna...
hehe...pai sincer TOTUL imi place la mine, absolut tot, indiferent de ce cred ceilalti din jur, dar sunt sigura ca si la ceilalti din jur le plac mult de tot tongue

| stresu a răspuns:

Simtul umorului foarte dubios

| ANoNim_7814 a răspuns:

Ochii...simtul umorului
buzelelove struck
si ca stiu s m distrez

| cezy9693 a răspuns:

Pai imi place fata mia dar imi urasc picioarele si ca nu-s pic mai inalta... dar mi se pare ca is destul de dragutabig grin

| Mihaic93 a răspuns:

Beep-ul big grin

| Sabinaa a răspuns:

Ca am altfel de gandire...

| Lavu a răspuns:

Ca sunt nesimtitalaughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca nu ma laud atat de des precum altii.
Oare acum ma laud? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trupul

| corinik a răspuns:

Pai...cum arat...cum ma port cu cei din jur (poate prea frumos)
si ce nu mi place la mine e ca sunt prea sensibila, urasc asta si vreau sa ma schimb :d