| AdinaCrissa a întrebat:

Ce titlu as putea pune unei compuneri despre o furtuna?

Răspuns Câştigător
| Dariana a răspuns:

Teatrul ploii, Vartejul ploii thinking chiar nu am idei acumbig grin
poate iti sunt de folos cele douathinking
O seara placuta!happy

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"Nervozitatea apei căzute".
Pa, pa.

| thegreatgatsby a răspuns:

Furtuna laughing

| alexa007 a răspuns:

Dezastrul

O intamplare neplacuta

| Kolp a răspuns:

1) Linistea dinaintea furtunii
2) Dupa ras vine si plans
3) Tacerea e o cearta mult mai dura

Depinde in ce context ai scris si nici nu prea am inspiratie. mai scrius cateva dupe ce aici la ce se refera

| Adella05 a răspuns:

''Furtuna''.

| Elyy_1788 a răspuns:

Lacrimile ce se scurg din furtuna...

| GyeBaek a răspuns:

O furtuna puternica, dezasastrul, tornada, vijelia.

| AdinaCrissa explică:

Onny91, multumesc pentru raspunsul tau. Particip la olipiada de romana si am de facut o compunere despre o furtuna. M-am gandit ca "furtuna" este un nume prea banal.

| AdinaCrissa explică:

Onny91: Nu am participat inca. Ma pregatesc si pentru asta trebuie sa ma informez cat mai mult. Acesta este motivul pentru care am pus aceasta intrebarehappy

| Onny91 a răspuns:

Pai cred ca s-ar potrivi cel mai bine " Sunt o fata inapta" sau " Ce bine ca prostia nu doare"

| Onny91 a răspuns:

Ma bucur ca iti place:X:X big hug
daca tot ai fost la olimpiada...nu cred ca ai fost degeaba...ai talent sau ceva de genu.imaginatie.deci trebuie sa te descurci singurabig grin

| Onny91 a răspuns:

Mai cand vei fi la olimpiada nu vei avea netu cu tine ca sa intri pe acest site sa pui intrb.trb sa te gandesti singura...intelegiwinking altfel nu cred ca ai ce cauta acolo :* >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furtuna pe mare

| Punkiliciuuu a răspuns:

Furtuna.rolling on the floor.