| missdany a întrebat:

Ce tocuri imi propuneti sa port daca am inaltimea 175cm.(ca sa fiu normala)

1 răspuns:
| gHelena a răspuns:

Buna. Draga mea, esti o norocoasa sa ai aceasta inaltime. De fapt, nici nu cred ca mai ai nevoie de tocuri, in afara ocaziilor in care trebuie sa fii eleganta sau iti doresti sa fii foarte sexy. Sezonul acesta se poarta tocurile, dar la fel de in voga este si talpa joasa. Daca vrei sa te inspiri, arunca o privire aici: http://www.divahair.ro/......oul_sezon. Spor la cumparaturi!