| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Ce tratamente exista pentru albirea dintilor? dau funda rasp eficiente.mersi

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Nimeni a răspuns:

Poti incerca sa pui putin bicarbonat de sodiu pe periuta si sa te speli, apoi cu pasta de dinti. Iti albeste dintii, am incercat si eu si a avut efect.

| nicko a răspuns:

Consulta un dentist.stiu ca se face faRA durere...si cu o subst ceva...

| weedini a răspuns:

Spalarea cu pasta de dinti timp de minim 5 minute - de doua ori pe zi(dimineata si seara). nu uita ca ai 32 de dinti in gura, deci nu fi egoista cu aia care nu prea ii expuilaughing. te-am pupat