| Melix a întrebat:

Ce trebiue sa fac pe Lady Popular? cine imi poate spune? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Iubiticatahh a răspuns:

Pai.trebuie in primul rand sa-ti faci contbig grin.trb sa ai grija de domnisoara ta, sa'i cumperi haine de la mall, sa o imbraci, sa o duci la munca, sa o hranesti, sa o speli, sa o pui sa doarma, poti sa o duci si la discoteca sau in parc sa faca sport, trebuie sa ii gasesti iubit care in functie de nv tau iti va da bani si puncte, iar ca sa treci nivelele trebuie sa faci scopurile...eu ma joc, sunt lv 16 si iubesc jocu asta:X daca vrei mai multe informatii despre ceva anume din joc da'mi msj! si daca te'am ajutat, funda pls:*

1 răspuns:
| LoReDaNa a răspuns:

Buna, iti da o papusa o domnisoara sh u tr sa fac ce iti cere la scopuri. de ex sa ii schimbi parul, sa o machezi, sa te joci nu stiu ce jocuri. este un joc online unde [poti sa iti exprimi parerea despre alte domnicoare prin comm`uri sau vot :X
poti sa ajungi pe pdium :X:X toate dom isi doreste asta.
Nu conteaza ce vr ai sunt fete care au sh 23 de ani laughing)
la inceput ti se dau 100 de bani parca sh 8 diamante.:X:X

funda?