| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa am fundul mai bombat?

18 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Sport! mult sport!laughing

| dEutSa_8892 a răspuns:

Cu toate ca e o intrebare cam.straight face
exista un raspuns si pentru asta...sau inventat blugii mulati, exagerat de mulati pentru persoanele nu prea dotati...ca sa zic asa

assiris
| assiris a răspuns:

Gimnastica.

cristian
| cristian a răspuns:

Daca vrei sa ai fundul cambrat poti sa-ti pui ceva adaosuri in chiloti(gen pernite).

| meioana a răspuns:

...fitnessbig grinbig grinbig grin...
...sunt aparate pentru a-ti face fundul mai ferm...
...nu prea ai sanse sa il bombezi da ca sa il faci mai mare aibig grin

| masly a răspuns:

Sala... multa salawinking

| Cosmina_2740 a răspuns:

Chiar crezi ca ai nevoie de fund mai mare? pai si apoi ce o sa ma vrei sa fi Pamela?! ...stai lin.ca niciodata nu o sa poti fugi de tine.tot timpul vei da de tine. exact asa cum esti...vei observa ca oricat te schimbi. ajungi acasa, singura, doar tu gandurile tale...si nimeni nu te va cunoaste exact asa cum esti... te vor recunoaste doar dupa fundul ala mare...:! .naspa...bauniesc ca nuvrei sa atragi foarte mult atentia, dar daca datorita tratamentelor nu va iesi bine...nu te vei chinuii tot tu sa iti faci fundul mai mic?! gandeste'te

| 44-mytel a răspuns:

Daca siliconul "merge" in fata de ce nu ar "merge" si in spate?

| nicoleta_5825 a răspuns:

Multe exercitii fizice pentru ridicarea si intarirea feselor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau pune-ti un portofel la buzunarul din spate.hee hee PB

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sport sa fac ca sa am fundul mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce iti trebuie fundul mai bmbat? vrei sa fii curva?! doamne...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Operatie cu grasimea ta din corp sau proteze...sau daca nu vrei chirurgie apeleaza la sala fa exercitii ce ti le da specialistul vei vedea ca da rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te dai in kur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi cu rolele...si da cat mai mult din fund... danseaza, gaseste ceva care sa. ti placa!

| Babyy_3596 a răspuns:

Daca ai fundul bombat, nu inseamna ca esti curvawinking