| FoxXy_5632 a întrebat:

Ce tunsori se poarta anul acesta?

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Degeaba iti spun ce se poarta daca tie nu ti se potriveshte de fel.La nicio fata nu`i sta bine cu orice frizura.GAseshte ceva ce sa ti se potriveasca. Dar, normal anul acesta sunt ff la moda cozile de cal(pentru ca sunt comode, practice si aspectuoase)si bretonul lung, prins in varful capului cu agrafe sau cleme.

| gHelena a răspuns:

Buna. Anul acesta se poarta buclele, cocurile, coafurile cu mult volum si multa atitudine. Daca vrei sa afli care sunt cele mai noi tendinte in materie de tunsori si coafuri, acceseaza linkul urmator: http://www.divahair.ro/......_si_culori Un gand bun, Elena.

| ainaw a răspuns:

Http://www.pozetunsori.com află de aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu aratami tu