| Artemiss a întrebat:

Ce urati cel mai mult la oameni? eu urasc prostia si minciuna.

Răspuns Câştigător
| SilverEyes a răspuns:

Ce uras la oameni? Don pacate cam toate. Urasc minciuna, nerespectul, urasc pe cei care nu au nici un pic de respect fata de genul feminin, nepasarea, prea multa mandrie, dezordonatii, barfitorii...

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu la fel ca tine. cel mai mult urasc prostia si minciuna, insa urasc si rautateafrustrated
.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt cam multe care le urasc happy
Urasc oamenii care mint.Cu minciuna nu ajungi nicaieri.Ba din contra.Iti face si mai rau.winkingSi in general sunt foarte multi oameni care mint.straight face
Urasc oamenii care au fite.Care se cred mai presus de toti.[ Ca vai cine sunt ei chatterbox]Nimeni nu e mai presus de nimeni, dupa parerea meawinking

Urasc oamenii care barfesc.straight face Nu ii suport!straight face Mereu gata sa barfeasca despre ce a facut ala, ce a facut celalalt.
Sunt multe de zis.Dar...asta e.happyAsa e viatawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Urasc minciuna, duplicitatea, prostia si nesimtirea.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu-mi place ipocrizia.

| Antrax a răspuns:

Fitzele

| cioko19 a răspuns:

Oamenii rasisti, oamenii cu doua fete si fitele happy

| Leea1234 a răspuns:

Poate ca "a ura"nu este verbul potrivit!
era mai bine daca foloseai verbul "a detesta"
eu detest - BARFA!
nu-mi place sa imi vorbesti frumos in fata, si pe la spate sa ma musti!

| Chocolate a răspuns:

Urasc minciuna, prostia, neseriozitatea, nepunctualitatea, rautatea, invidia, lacomia, hotia, pornia, prea multe...

| St!L a răspuns:

Cu cine ati prefera sa stati? Cu un porst sau cu un nebun?big grin

| Puiutz a răspuns:

Ceao:*. mie nu`mi plac la oameni fitele straight face... hai mai eu nu zic ca putina mandrie strica. ca fiecare ne bucuram sa spunem altora ce am reusit sa facem.sau ce am primit. da deja cand e prea de tot. si numa fitzeeee. wai unghia meaaa. wai suvita asta nu sta bine. laughing)) .frateeeestraight face. si cum spui tu prostia. rolling eyes. minciuna. acum depinde. cred ca fiecare a mintzit cu ceva in viata. dar` desigur minciunile grave in nici un cazstraight face. eventual te cheama o prietena in oras.si tu nu ai chef. si ca sa nu o superi. spui ca trebuie sa pleci de acasa. eventual.hai ca asta nu e asa grav... dar unii spun niste minciuniiii.pfuu laughing.
oricum ce sa faci straight face. fiecare avem defecte. dar totusi trebuie sa avem grijastraight face.
hugs>big grin

| Artemiss explică:

Da... aveti dreptate...verbul a ura nu e chiar cel mai potrivit.Recunosc cand gresesc...

| Casiana a răspuns:

Cred ca, asa cum zici tu, prostia si mai ales minciuna sunt lucruri josnice...Insa cred ca la fel de mult urasc persoanele prea mandre de sine insasi, si persoanele profitoare...Insa cel mai mult detest persoanele false, care se dau prietenii tai si dupa te tradeaza intr-un mod foarte urat...Cred ca pe aceste persoane cu totii le detestam...Succes,sper sa gasesti cat mai multe raspunsuri! Pa-pA!

| Encore a răspuns:

Vai fac spume la gura cand aud minciuni x(

| Shery a răspuns:

@BRO: si eu tot pe tine laughing jocing tongue

| Shery a răspuns:

Am scris jocing, am si editat si tot jocing apare x(

luciana
| luciana a răspuns:

Din totdeauna am urat la oameni : Meschinaria, Minciuna, Prostia, Prefacatoria, Lasitatea, Zgarcenia. Am apreciat insa Inteligenta, Corectitudinea, Generozitatea, Disponibilitatea comunicarii, Cuvantul de onoare dat, Respectul si Iubirea de familie. Ar mai fi multe de insirat da ma opresc aici. Lucien.

| Yly a răspuns:

Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia..primul nu a fost inca demonstratlaughing..deci si eu prostia si minciuna..noroc k are picioare scurtebig grin

| tremuriciiuliana a răspuns:

Buna eu cel mai mult la oameni urasc minciuna si maretia

| florar a răspuns:

Tare nu e bine sa urasti...prostia e din nascare, leac nu are... dar prostul nu e prost destul daca nu e si fudul, si atunci chiar imi ies din sarite. Minciuna poate avea uneori explicatii...laudabile.

| gabitzu_8696 a răspuns:

Cel mai mult minciuna

| lisa_5170 a răspuns:

Ma enerveaza nepasarea pe care o au unii oameni fata de lucruri ce pot sa ii afecteze pe cei din jur, nu imi place cand un om se crede superior, mai bun decat oricine... urasc cand un om isi bate joc de alti oameni sau de situatii importante.

| little_miss_sunshine a răspuns:

Neseriozitatea si minciuna.

| daria_5097 a răspuns:

Ipocrizia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma urasc pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place raceala cu care sunt tratat in timp ce alti se bucura de nimicul altora. Nu urasc, in schimb nu imi place omul modern, care iti ingheata limba inainte de a iti face auzita parerea. Raman un anonim din cauza anonimilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac oamenii rasisti sau cei care mint!?
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza ca sunt prosti, mincinosi...sau alte treburi...
Urasc persoanele care fura si violeaza.
Mi se par cele mai urate treburi.

| Ioan_Gaspar_1971 a răspuns:

Minciuna.si Batjocura