| middle654 a întrebat:

Ce usoare au fost subiectele la examenele de anul acesta! nu e corectstraight face

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Fiecare cu norocul lui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si totusi, unii au luat note mici. Mai devreme cineva intreba daca sa faca o contestatie pentru 5, 40 la romana. Au ris ceilalti de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, subiectele au fost groaznic de usoare fata de cele din anii precedenti. Asta e Romania, se fac subiecte mai usoare doar ca sa ne dam mari cu promovabilitate de peste 70%. Probabil ceva asemanator se va intampla si la BAC, dar acolo va fi promovabilitatea mai mica ca pe aia ii cam doare-n cur.