| Anutza_9378 a întrebat:

Ce v-ar placea sa primiti cadou de ziua voastra de la cea mai buna prietena?

Adica peste 2 saptamani este ziua prietenei mele si nu stiu ce sa-i cumpar.

Ce credeti ca ar impresiona-o?

Răspuns Câştigător
| cristina_3322 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi un lantisor de argint in caz ca nu are, si sa cumperi o inimioara pe care scrie"best friends" sau ceva de prietenie. se gasesc.si jumatate de inimioara iti iei tu jumatate ii dai ei.
Sau ai putea sa o duci intr-o zi prin oras, sa o plimbi si sa vezi ce anume ii atrage ochii si ce zice ca ii place ff mult. poate fi o haina, un parfum.Se gasesc si diplome pentru cele mai bune prietenesmug

bafta!

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc un animalut de plus, o carte sau un tricou dar acum depinde si cati ani are si gen de fata e prietena ta.

| Emma a răspuns:

Poi.depinde si de persoana, u o cunosti mai bine! ar trebui sa stii ce`i placehappy
Poti sa-i iei... un lucru pe care si`l doreste ea si p care nu poate sa-l cumpere sau organizeaza o petrecere surpriza!
thinking
nu prea am idei azihappy
Succesbig grin

| cr1st1n1k a răspuns:

Cumpara ceva in care sa fiti voi 2 adica ar fi frumos sa ii dai o poza inramata cu voi 2 sau un tricou cu poza voastra sau cumpara-i un ceas.Succes la cumparaturi.