| Grigore1239 a întrebat:

Ce v-ati luat pentru scoala? Eu pixuri cu gel, set de creioane, ascutitoare si guma de la Jonas.Voi?

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Fulminat.Dă mercur.Doua rachete de semnalizare, plus o lumanare parfumata si un ursulet de plus maro.Niciodata nu stii cand o pui de-un voodoo modern la scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns:

Chiar nimic. thinking

| Woodenpints91 a răspuns:

O bâtă de baseball şi prezervative. Am terminat şcoala de vreo 2 ani, dar mai trec ocazional pe-acolo, şi la fiecare început de an trebuie să mă echipez.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns (pentru Grigore1239):

Crezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Dacă răspunsul meu e lung, înseamnă că nu prea ai citit multe... ți-l recomand pe utilizatorul Dumnezău.

| LoveForShania a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahahahrolling on the floor))))))
Dreptate ai!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveForShania):

Mai, mersi ca ma sustii, dar inca nu m-am prins pentru ce. laughing

| LoveForShania a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai scris tu e ceva gen = Dumnezau are raspunsuri lungi laughing
Dar ai spus-o intr-un mod mai amuzantlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveForShania):

Aha. Bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ba ii foloseste
bate pentru cocalari
prezervative pentru fete
nu?

| Delicacy a răspuns:

Vreo 5 sticle de Vodkă si ceva prafuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În fiecare an îmi reinnoiesc o parte din rechizite. Anul ăsta îmi iau un penar simplu, ca să îl decorez cu ce îmi doresc eu, apțipilduri, desene, scrisuri și alte chestii de genul. Ghiozdanul e unul cu o văcuță britanică, e destul de răspândit, cred că din vedere îl știi.
Am un stilou simplu de la Schneider, un pix de rezervă din ăla gros (îmi place mirosul pastei, na, îmi plac mirosurile ciudate!) și unul negru cu gel. Creioane colorate, creion grafic, ascuțitoare, gumă de șters (am uitat marca ei, dar e excelentă!), caiete dictando și patru de mate (sunt la profil uman, unul pentru mate și TIC, fizică și chimie, o să îmi mai iau pe parcursul anului), semne de carte, coperți transparente și cam atât.
Simplu, nu?

Răspuns utilizator avertizat