| Secretkkk a întrebat:

Ce va doriti voi de la viata?

20 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sanatate pentru toata familia mea.

| Antrax a răspuns:

Multe ca de exemplu un Ferrari

| inna a răspuns:

Sa fiu sanatoasa... daca ai sanatate poti face de toatewinking.

| JackieSue a răspuns:

Astept sa vad ce-mi rezerva viata...nu-i cer nimic acumhee hee.

| ViVi a răspuns:

Nu stiu happy probabil sa fiu intreaga si sanatoasalaughing
pana la urma ce poti sa doresti noroc in viata sanatate
ca pana la urma daca ai sanatate ai si forta de munca si ai si bani si vointa in viata pentru a trece peste obstacole grele
happy
astea cred...

| dEutSa_8892 a răspuns:

Sa imi intemeiez o familie cu actualul iubit, sanatate pentru familia mea, sanatate pentru mine.sa imi implinesc toate visele...sa imi fac propria casa.sa am copii si sa fiu iubita si fericita

| Haydee a răspuns:

Mi-as dori sa imi petrec intreaga viata alaturi de persoana iubita, in pace si in bucurie.De asemea mi-as dori sa fiu sanatoasa si sa nu duc lipsa de nimicbig grin happy laughing

| viki a răspuns:

Sa am o cariera...2 copii si o familie fericita.happy

| marry a răspuns:

Sa fiu sanatoasa ca asta e cel mai important... daca esti sanatos de restul poti avea partewinking

| cutie a răspuns:

Sanatate
Noroc
Dragoste:X
Familie
Excursii
bani(pe ultimul loc vezi? vezi?)batting eyelashes

| naviDIabLO a răspuns:

Imi doresc sa am o sansa sa pot arata lumii de ce sunt in stare.

| naya a răspuns:

Bani, sot Fidel, amuzant si pupacios, doi copii veseli si sanatosi(asta ca sa fie si maica-mea fericita). nu neaparat in ordinea asta. happy end.

| lili_1880 a răspuns:

Sa devin o tanara avocata de succesbatting eyelashes
sa imi petrec un Craciun la New York
sa vad lumea
sa nu mi pierd niciodata prietenii pe care ii am acum
si sa mi pun silicoane big grin laughing

| lili_1880 a răspuns:

Ah da... uitasem.
si :X din plin big grin

| livia_6314 a răspuns:

Sanatate, daca nu esti sanatos ce poti face in viata?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un copil și un soț iubitor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc sa aflu ce vreau cu adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea... frumoasa dorinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu cred ca viata ne-o facem noi ( multi au zis mai jos ca nu cer nimic sa le dea ea, dar daca stam cu mana in san n-o sa ne dea nimeni nimichappy ). Dumnezeu ne-a dat un creier ca sa gandim, 2 maini ca sa realizam ceea ce ne-am dorit si 2 picioare pentru a ne duce unde ne dorim. Cred ca sunt cele mai bune daruri... dar ca orice fiinta umana care gandeste rational normal ca am si eu niste dorinte ca sa nu le zic idealuri si ti le enumar:
-sa am un sot intelegator, bun si poate chipes ( asta pe ultimu loclaughing )
- sa am o fetita superba blonda cu ochii verzi ( ca mine) care sa poarte numele de sfant Ioana ( asta trebuia sa fie numele meu, dar ma cheama Adelina iar la numele pe care o voi striga oscilez intre Alexia ( derivat de la Alexandru/a numele fratelui meu/ al celei mai bune prietene si Daria un nume absolut superb)
-o casa mare si frumoasa in care fetita mea sa creasca fericita
-o cariera de succes ( imi doresc sa devin designer vestimentar sau actrita am talenthee hee )
-si bani ca oricine laughing ca sa pot sa-i ofer fetitei mele tot ce isi doreste.

Cam asta ar fi, dar cel mai mult imi doresc multa sanatate... poate nu o sa le am pe toate, dar daca am copilasu meu ( o fetita, dar poate fi si baietel) si sanatate sunt implinitabig grin. Te pup:*.

| sunny a răspuns:

De fapt nu poti fugi de cea ceti pregateste viata.cu unii e mai dura, cu altii mai darnica, dar oricum ar fi ea ar trebui sa ne multumim, caci Dumnezeu ofera fiecaruia bucurii, sigur daca nu iti faci neplaceri si greseli cu mina ta.