| AlwaysMe a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult in viata? big grin

8 răspunsuri:
| Maiiiaaa a răspuns:

1. Sanatate
2.Prieteni (adevarati, macar unul puppy dog eyes)
3.Banibatting eyelashes
Restul. daca ai bani, esti fericit, elegant etc. Funda?

| Hash001 a răspuns (pentru Maiiiaaa):

La mine
1. Bani. Caci cu banii cumperi orice in ziua de azi. Ala care a zis ca cu banii nu-ti cumperi fericirea si prietenii e cel mai mare cretin.

| Crucified a răspuns:

Libertate.

| GreenEyed a răspuns:

Imi doresc ca la sfarsitul vietii sa simt ca am trait o viata frumoasa si ca am facut ceva cu viata mea.Hmm..mai doresc si sanatate, o familie, un job bun si bineinteles banihee hee.

| ExpertInLove a răspuns:

Iubirea vieti mele :-((. Imi e asa doe de el. Nu mai suport fara el. Si mai vreau si sanatate si pe viitor doi copii inrest nu vreau nimic. Offf! Ce dor imi e de baiatu' ala :-(.

| BeyondTheMusic a răspuns:

Tot ce-mi doresc e sa nu-mi doresc nimic.

| Illvix a răspuns:

Sa cunosc tot ce poate fi cunoscut.

| Kίđđίє a răspuns:

Eu imi doresc sa nu fi murit tatal meu :-(
Sanatate
Prieteni adevarati