| annika a întrebat:

De ce parinti cateodata ne enerveaza asa de taresadsadsad

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Voi comiteti greseli pe care nici nu credeti ca voi aveti vina si parintii isi dau seama ca nu faceti bine, criticanduva.

| Larisa a răspuns:

Pentru ca ne vor binele.nu o sa fraternizez cu tine acum, dar gandeste-te daca se intampla ceva rau la cine apelezi prima oara, si cine e langa tine neincetat? PARINTII.Asadar ei nu incearca decat sa previna evenimente care ti-ar putea face rau si pe care ei le pot vedea cu gandirea matura

| Alexander123 a răspuns:

Asta e treaba parintilor. Cand imi fac mie morala ma prefac ca nu ii bag in seama si in mintea mea imi imaginez ca imi vars furia pe un manechin laughing

| Азбука a răspuns:

Pentru ca asa sunt parintii, ne dau sfaturi, iar noi avem impresia ca ne enrveaza.

| marwitch a răspuns:

Pentru ca ei te cred copilasul lor mic care nu stie multe deoarece nu sunteti de aceeasi varsta. Si in legatura cu intrebarea despre iubit ei cred ca daca ai iubit nu mai esti fiica lor. Incearca sa le explici ca nu va fi asa, o sa te ajute.

| annika explică (pentru marwitch):

Dalaughingdaca vorbesc cu peretele sau cu ei tot aia elaughing)