| Lyndsey a întrebat:

Ce va face sa va simtiti bine/fericiti.Ce va face sa va simtiti rau/tristi?happy

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Sa ma simt bine ma face familia mea, iubitul meu, prietenii mei! Rasaritul soarelui si in general in fiecare dimineata cand ma trezesc ma simt fericita! Florile, muzica! Ma inveselesc!
Ma simt rau cand ploua, cand ma cert cu cineva, cand sunt pe stop :
)) si in general reactionez repede, ma intristez si ma inveselesc la fel de usor! Funda?

1 răspuns:
| Mαdαliηα a răspuns:

Depinde de moment, daca nu imi strica nimeni ziua, si nu ma cert cu nimeni, si iese tot cum vreau eu, ma simt bine si " fericita " ( : Daca, de dimineata iese cu scoatere de ochii, si cu cearta, si totul merge prost ma simt rau si trista ):.