| danutza45 a întrebat:

Ce va inveseleste atunci cand sunteti tristi?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O carte bunabatting eyelashes

| Bacemi a răspuns:

O conversatie cu o prietena buna.

| Cσσкiє a răspuns:

Acum nimic nu mă mai poate înveseli, pisica a murit aseară la 21 : 30... Şi unchiul meu a găsit - o acum 12 ani, exact cu o zi înainte de a mă naşte. sad

| Flav a răspuns:

Poza cu RalucaTpu de pe blog.batting eyelashes

| Vizitiul a răspuns:

O melodie lenta si un vin bun, ma poarta pe aripi de vant!

| Veve :X a răspuns:

Pai asta: http://www.trilulilu.ro/andra749/d399a92a8ee442;;)

ma face sa uit de problemele mele;;)

| cornel a răspuns:

Ascult muzica.sau stau in pathappy

| Special_girl a răspuns:

Pai muzica buna, prietenii, cumparaturile, plimbarile

| LoveToHate a răspuns:

Pai depinde eu ies in oras la cumparaturi(daca suficienti bani), ascult muzica buna de exemplu alternosfera-alba inchisoare, taylor swift-love story etc

| bluepuff a răspuns:

Nimic.

| l0rre a răspuns:

MUzicahappy

| greenapple a răspuns:

Muzica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicile mele cand se joaca, muzica dance si pop( imi reda optimismul) filmele horror, plimbarile. Uneori ma apuc si fac exercitii la biologie laughinghappybig grinlaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam nimic nu ma inveseleste, dar imi fac singura curaj pentru ca eu is asa mai incapatanata de fel si nu ascult ce vor sa-mi zica prietenii sa imi treacatonguelaughing