| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place mai mult dintre Emo si Punk? Spuneti`va parerea: http://missdeeutza.sunphoto.ro/Concurs_emo_vs_punk

Răspuns Câştigător
| edrinaady a răspuns:

Clar ca emo sunt cele mai dragute freze.si cele mai frumos machiate poate unora nu le place dar mie da foarte tare...nu ma refer si la caracterul lor pentru ca se gindesc numai la moarte si a se rani intentionat

12 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Aleg un rapperhee hee
Intre punk si emo, probabil punk.happy

| Emma a răspuns:

Emo, evidenthappy

| Rebecca a răspuns:

Normalitatea va spune ceva? In fine. e o tara libera. Da hai sa nu exageram. happy

| Whatthehell66 a răspuns:

Emo forever!love struck

| catahardy a răspuns:

Emo clarhappy mai ales frezele:X

| catahardy a răspuns:

Emoo clarhappy mai ales frezele:X

| ServanaAtoni a răspuns:

@Corinutzza, exact asta am vrut sa spun si eu!laughing

| Alice_2134 a răspuns:

Emo

| aaaaaaa1 a răspuns:

Emo

| Nik a răspuns:

Punk depaseste cu mult pe satanici aia care se cred ei cinestie ce cacati neintelesi

| Casandra a răspuns:

Emo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astept voturile voastre pe : http://missdeeutza.sunphoto.ro/Em0_vS_PuNk!(votatzi si la celelalte concursuri)