| Elisabeta21 a întrebat:

Ce va place mai mult? Parul tuns drept sau cel in "v"? Care e mai frumos pentru o fata?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mie imi e indiferent, ca baiat. Unor fete le sta bine in V, la altele invers. Este strict in functie de fiecare fata si fiecare parere.

Numai bine ^^

| zurick a răspuns:

Am părul ondulat așa că aproape toată viața m-am tuns în " v ", acum vreo trei luni l-am tuns prima dată drept și mi se pare că arată mult mai bine îndreptat. ( deși acum am și mai mult volum yey laughing )
Eu cred că părul tuns drept complimentează cel mai bine fizionomia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea și care variantă îmi place mie mai mult este părul lung și des tuns drept.

| 2420 a răspuns:

Eu nu judec o fată după cum arată.

Fiecare fată este frumoasă în felul ei.

| ceafostodata a răspuns:

Am fost tunsa in V si nu mi-a placut.Prefer parul drept deoarece este egal si arata mai frumos din punctul meu de vedere.Cand ai parul in v sau treptat ai o portiune mai mica decat cealalta si mereu iese cand prinzi parul.

| Amali23a a răspuns:

Depinde de fata, mie imi place drept dar la alti le sta bine si in V