| Brittanie a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul zilei?

Răspuns Câştigător
| Dariiia a răspuns:

Pai mie imi place sa stau pe mess - fb
- sa ascult muzica tare love struck
- sa joc barn buddy devil
- sa ies afara cu prietenii ( seara )
- sa scriu mesaje-sa vorbesc la telefon
- sa mananc multe dulciuri laughing
thinking

| Brittanie explică (pentru Dariiia):

Bun venit pe site. Sper sa te simti bine

| Dariiia a răspuns (pentru Brittanie):

Multumesc ! :*

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Să vizionez filme, să citesc, să ajut comunitatea TPU oferind răspunsuri, etc.
Baftă!

| Brittanie explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Nu stiu cine ti-a dat nefolositor si stupid.Multumesc de raspuns si tie si celorlalti.

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru Brittanie):

Mai există și persoane de genul acesta care îmi urmăresc activitatea de ceva timp, ca să mă voteze cu stupid, doar de dragul de a vota.
Nu ai pentru ce să-mi mulțumești!

| Brittanie explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Bine.Cred ca noi suntem o familie numeroasa.chiar foarte numeroasa.

| AnneMarri a răspuns:

Să: mă plimb, citesc, ascult muzică, vorbesc cu prietenii pe mess, stau pe TPU şi să visez cu ochii deschişi...

| Siracuzia a răspuns:

Sa merg la scoala.

| Brittanie explică (pentru Siracuzia):

Si mie cateodata.

| Aditzu a răspuns:

Eu 1ul, ascult muzica, vizionez filme, ies cu prietenii (daca am timp). tie ce iti place?

| Brittanie explică (pentru Aditzu):

Imi place sa:
-ma joc cu cainele meu
-sa ascult muzica la MP3
-sa ma duc la film
-sa ies cu prietenii
-sa merg la cumparaturi
-sa stau pe mess...cam ce face un adolescent normal

| Aditzu a răspuns (pentru Brittanie):

Am uitat sa scriu de cutzu meu laughing big grin. (sunt dupa somn.)

| DyDy0503 a răspuns:

Eu una ies cu prietenii,merg in vizita,imi invit prietenii la mine, descarc muzica, citesc...big grin

| Picasso a răspuns:

Sa cikl lumea blushing

| lenutza001 a răspuns:

Eu personal daca ma plictisesc imi place sa vb mult la telefon cu prietenul(a), ascult muzica la maxim es cu cineva sa vorbim la o disco daca am timp!