| gabrielaglodan a întrebat:

Ce va place sa purtati cand mergeti cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Haine lejere, in care sa ma simt bine.
Pana la urma sunt prietenii tai, nu se asteapta de la tine sa faci parada modei.
Acum depinde... porti ceva diferit daca mergi la piscina si ceva diferit daca mergi la o pizza, nu?
Oricum ar fi... port haine in care sa ma simt bine si care imi plac.Nu tin neaparat sa le asortez intrucat nici ei nu o fac. Sa ne simtim bine, pana la urma de asta iesim, nu?

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Tanga de piele.

| raMLesS a răspuns:

Pantaloni scurţi, un tricou scump dar mişto, o freză la 10 lei şi bascheţi.

| peperonies a răspuns:

Haine

| MorganaM a răspuns:

Ceva lejer si comfortabil - pantaloni, tricou.

| Rainmaker a răspuns:

Buna!
Acum depinde si unde mergi cu prietenii.Hainele trebuie sa fie lejere, potrivite cu destinatia calatoriei voastre si neaparat curate.