| andraaa01 a întrebat:

Fetelor ce bijuterii va place sa purtati la scoala? Dar cand mergeti prin cluburi?

2 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Pai la scoala nu pre imi da voie profa,si daca ma prinde directoarea,ma face pilaf.dar la scoala eu por bijuterii fine,adica mai finute, micute si dragute, dar nu ma impopotonez cu ele.big grin

| Dianné a răspuns:

Eu una, nu port bijuterii la scoala. Daca e neaparata nevoie, imi iau niste cercei cu un aspect discret. Bijuteriile ma incomodeaza, nu mi se pare normal, doar e scoala, nu vreau sa par " inculta ", dar decat sa suport predicile profesorilor, mai bine fara bijuterii laughing. In club, sau la petreceri nu port ceva cu sclipici sau foarte strident, acum depinde, accesorii cat mai potrivite imbracamintei. Pa, pa. kiss