| Andraa219 a întrebat:

Ce variante ar putea aborda un baiat ca sa scape de o fata care-l place, dar fara sa o raneasca foarte mult?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar evita sa se mai intalneasca cu tine, dialogul intre tine si el nu ar mai fi atat de lung si placut, cred ca ar fi mai tacut.Eu cred ca ti-ai da seama, ai simti ca ceva este in neregula la el.Mai bine cercetezi cu atentie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar incerca sa o evite.

| xBianca333x a răspuns:

Pai incerca sa fie discret cu faza aceasta si daca incepe aceea fata sa exagereze, baiatul e bine sa ii spuna "gata!"; dar eu cred ca o fata isi da singura seama cand nu e placuta! big grin