| Narcysa a întrebat:

Ce vedeta Disney este cea mai cool? Mie imi plac toate dar cel mai mult Miley Cyrus...

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Miley cyrus
selena gomez
emily osment(lili)
brenda song(london)

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Selena Gomez. Desi total eronat si nu stiu de ce imi displacea pana acum.

| BellsC a răspuns:

Jonas, Demi, Miley, Selena, Emily, Vanessa.sunt o gramada si `mi plac toatewinking

| Sἶrenἶa a răspuns:

London [[din Zack si Cody] devil) love struckx

| andrei a răspuns:

Frati johnas sau cum se scrie.laughing se uita verisorul meu si imi place si mielaughing

| LoveToHate a răspuns:

Bebelusul ala din bafta charlie.imi pl foarte mult. e asa de dulce!
dar si demi lovato... e o scumpa!

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
Selena. Dar imi place la nebunie Miley Cyrus.

Pa, pa.

Nu prea imi place selena
imi place muuuult miley pentru ca
-e frumoasa
- canta super
- are fani
- are bani
- si un iubit adorabil

este fata perfecta, selena nu imi place pentru ca este prea aroganta si nu prea imi place cum canta dar sa recunoastem ca nu e chiar uarata
oricum miley e mai frumoasa
pup! fundita?

Nu prea imi place selena
imi place muuuult miley pentru ca
-e frumoasa
- canta super
- are fani
- are bani
- si un iubit adorabil

este fata perfecta, selena nu imi place pentru ca este prea aroganta si nu prea imi place cum canta dar sa recunoastem ca nu e chiar urata
oricum miley e mai frumoasa
pup! fundita?

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Cole Sprouse and dylan

| Nadina_7471 a răspuns:

Miley Cyrus e cea mai tare...mai rebela si mai talentata (mai ales cind vine vorba de cintat live)

| Lαααα a răspuns:

Selena; x

| Diiianaa a răspuns:

Niciunalaughing

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Miley Cyrus, Selena Gomez si Ashley Tisdale

| Catzelush a răspuns:

1)Miley Cyrus
2)Emily Osment
3)Cole Sprouse
4)Brenda Song
5)Demi Lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. dar ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cu siguranta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo oameni buni cea mai draguta este Chelsea Statub!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de numai de Miley Cyrus Selena Gomez si Demi Lovato.
Disney

| DeejayAlbinutsa a răspuns:

Sincer, mie nu prea imi plac vedetele de obicei in realitate au alta "fata", dar totusi bravo lor, au ajuns sustongue

| biiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Mi eimi place selena love struck
dar si miley e draguta:*

| MiStErIo_3285 a răspuns:

Mie imi place Selena.

| SellySuperFann a răspuns:

Parerea mea:Selena Gomez este cu capul pe umeri, si nu este ca miley sau ca demi.Miley face poze nud si s-a drogat.Demi este sau a fost emo.Dar Selena nu! Are o personalitate de invidiat si este si foarte frumoasa!