| AntoniaAn11 a întrebat:

Care este cea mai talentata si frumoasa vedeta Disney dintre Miley Cyrus, Selena Gomez sau Demi Lovato?

20 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciuna.N-au talent.

| OHmyGosh a răspuns:

Eu una zic Selena.

| LikeARollingStone a răspuns:

Mie imi place Demi.:X
Cele care au raspuns Miley au zis asa ca au vazut poza la tine si au crezut ca le dai fundita daca zic asa.laughing)

| AndreeutzaDeea a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Gresit,abia acum am vazut poza, mie chiar imi place, asa ca te rog pe viitor sa iti ti parerile pentru tine, daca vrea sa nu imi dea fundita!

| LikeARollingStone a răspuns (pentru AndreeutzaDeea):

Nu am venit pe TPU ca sa imi tin parerile pentru mine ci ca sa mi le expun, fie ca va place sau nu.
Am zis in general, nu m-am referit la tine in special, dar stii cum e...''Cine se simte...''

| AndreeutzaDeea a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Tu ai spus clar„Cele care au raspuns Miley au zis asa ca au vazut poza la tine si au crezut ca le dai fundita daca zic asa." deci te-ai referit si la mine, daca tot vrei sa comentezi data viitoare macar sa iti masori cuvintelewinking!

| LikeARollingStone a răspuns (pentru AndreeutzaDeea):

Totusi, esti singura care mi-a dat replica...laughing
N-o sa o fac...nu pot sa o fac![sa-mi masor cuvintele]
Apropos, faini catelusii!

| AndreeutzaDeea a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Mda sunt eu aia mai tupeista asabatting eyelashes
Recunosc trebuie sa te felicit ca joci dur deci...bravo!
Da:X mai sunt si cateva pisicute pe acolo laughing

| GirlLăvHell a răspuns:

Demi Lovato

| gingergirl1 a răspuns:

Eu una asa alege Selena Gomez..canta ok, e talentata la actorie si este un exemplu super bun pe fani! I LoVe YoU SeL!:*

| Aneurysm a răspuns:

Tarja Turunen.

| Sashavalentine a răspuns:

Miley Cyrus joaca si canta bine :]

| TempleOfTheDog a răspuns:

Niciuna.Toate canta/joaca oribil!

| AndreeutzaDeea a răspuns:

Miley Cyrus clar, este miunata, succes!

| Chrristinee a răspuns:

Nici una, dar daca ar fi chiar necesar as alege Miley Cyrus pentru rolul din "The Last Song" :].

| draguta32 a răspuns:

Miley Cyrus cu siguranta pentru felul ei prostut din filme pentru vocea superba si melodiile bestizavelaughing...este mai talentata decat Selena si Demi la un loc...Parerea mea.

| YuLy10 a răspuns:

Miley Cyrus

| Carina1Raluca a răspuns:

Selena Gomez clar. joaca super. Miley se prosteste tot timpul...