| d3javw a întrebat:

Ce vi-ati propus sa faceti vacanta astabig grin?

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Să merg la munte.

| Sofia08 a răspuns:

Nu-mi fac planuri dinainte dar cu siguranta o sa merg intr-o tabara de vacanta.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, vacanta asta vreau sa ma duc cu cortul la munte timp de o saptamana, sper sa fie frumos

| Marrythenight a răspuns:

Hmmm. Voi pleca in UK pe 1 iulie. In data de 10 august voi reveni in Romania, si pe 15 voi pleca in Grecia, la matusa mea, care tocmai a nascut.

O vacanta frumoasa iti doresc!

| GigiMenta a răspuns:

Sa o transform in cea mai frmoasa de pana acum, ma intalnesc cu iubita mea dupa 10 luni..relatie la distanta

| EddyEnergyStar a răspuns:

De toate,la bunici la munte,cu prietenii,relaxare, plimbari in oras, cu bicla, jocuri, stau la PC...

Vacanta placutaaa!