| bebytsa_2232 a întrebat:

Ce vreti sa fiti cand cresteti mari?!?
S`au ce suteti acum` mari si ce va place la munca pe care o faceti happy

Ms anticipat :* si vreau doar parerii happy

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Eu una as vrea sa devin avocatbig grinasta mi.am dorit de cand eram mica si pana acum, fara un motiv anume, doar imi place.tu? ce vrei sa devii?
~>Take careee`!

7 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Daca rade/comenteaza cineva fac urat. Eu vreau farmacie, in special medic farmacistbig grin

| ascovit a răspuns:

Reporter

| αℓє a răspuns:

Pai...Cand vreau sa fiu mare, Vreau sa fiu Adult. laughing

| BlackVeil a răspuns:

Asasin de muste!
ps: Don t mess with me...

| Levana a răspuns:

Habar n-am ce vreau să fac, ce facultate am de gând să urmez, mai am doi ani şi începe de pe-acum să mă cuprindă disperarea. În orice caz, voi face ceva în domeniul jurnalisticii sau de ce nu.în politică tongue

| bebytsa_2232 explică:

happy mss de raspunsuri eu nu stiu. vruiam avocata dar dp economista laughing acum intru la liceu anul` asta mai am sa ma gandesc dar sincer nu stiu happy

Orcum mss :* j sper sa ajungetzii ce vreti voi :*:*:*

| crina_3999 a răspuns:

Eu as vrea sa devin psiholog
nu stiu.imi place sa aud acele probleme(cazuri)si sa le rezolv