| IulianDep a întrebat:

Ce vreti sa va aduca Mosul?big grin

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

O bara de striptease in camera mea love struck si multa ciocolata drooling

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie in fiecare an imi aduce carbuniphbbbbt
Si chiar nu pot sa inteleg de ce, din moment ce sunt un copil-modelwaiting

| Razvan a răspuns:

Daca am ajuns sa pun si fetele pe jar, sunt buna nu gluma
Daca e ma intrebi, le-as pune pe jar si le-as vinde la pret de carbune inferior la subsol unde e nevoietongue

| Silvia a răspuns:

Un Bugatti Veyron, vilă cu piscină şi un tip sexos.

| pwp a răspuns:

Un catelus love struck

nony
| nony a răspuns:

Zapadá! Unde sunt acum e cam greu cu zapadahee hee

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mosul as dori sa-mi aduca multa sanatate, liniste si pace in suflet si sa scapam cat mai repede de aceasta criza economica care ne creiaza atatea probleme.

| Ana a răspuns:

Sa-mi dea bani sa-mi cumpar eu ce vreau big grin

| ExtraSakadat a răspuns:

Pacehappy

| Sapphire a răspuns:

Pacea mondiala!

| DorelSudoru a răspuns:

Droagelaughing

| InoTkd95 a răspuns:

Eu mi-as dori... Multe laughing cum ar fi: un laptop, un tel nou, un catelus si nu in ultimul rand ca prietenul meu sa fie langa mine mereu dar asta nu e posibil. Anu trecut aveam tot un prieten din alta comuna si inainte de Mos Nicolae(intr-o vineri parca) umbla un coleg prin clasa cu o lista, vine la mine si ma intreaba:,, Irina u ce vrei de mos nicolae? " Si eu i-am raspuns:,, Pe Cristy" ( prietenul meu de atunci ) si el a scris acolo. Si pe data de 7, chiar de Mos Nicolae, ma suna Crysty dis-de-dimineata si ma intreaba daca am treaba cam pe la 5 dupa-amiaza asa, eu l-am intrebat dc si el mi-a spus ca a vrea sa vina sa ma viziteze. Ziua aia a fost una foarte frumoasa si de neuitat :X Si chiar si acum dupa 1 an ne amintim de acea zi chiar daca nu mai suntem impreuna, totusi am ramas prieteni big grin ASA CA TOTUL E POSIBIL!laughing

| xXAnGeLXx a răspuns:

Un nou leptopop(ca cel vechi mi s-a stricat sad ), ca baiatul pe care il place sa ma placa, si muuuuuuuuuuuuulte bombonele laughing!

| ριтʏcнα a răspuns:

Sa redevina TPU ceea ce a fost

| IulianDep explică:

ριтʏcнa dar ce a fost si ce e TPU? Eu unul mi-as dori premii pentru cei care raspuns, sau un sistem de a aduna niste credite...ar fi mai interesant. Desi, e a doua retea de socializare din Romania(azi am vazut statistici).

| IulianDep explică:

@onutzu: Iti aduce carbuni daca pui fetele pe jar laughing

| IulianDep explică:

@elasexygagica dar pentru cine vrei tu sa faci streap in camera?laughing

| IulianDep explică:

Si eu vreau un catelus dar sa nu am eu grija de el laughing

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

Bani bani bani bani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sarbatoare plina de bucurie