| anonim_4396 a întrebat:

Ce youtuberi FORȚĂ mai stiți?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dorian popa

| Violleta2022 a răspuns:

Trilogy Media - o echipa de 2 profesionsiti care demasca scammerii si actiunile lor.

https://www.facebook.com/watch/trilogymediainc/

| Violleta2022 a răspuns:

Si acesta, fiind unul din cei mai mari "youtuberi" care nu doar prind scammeri, dar in timp ce le da alora impresia ca se lasa prostit de ei, el intra in computerul lor si le sterge toate filele.

Tipul este atat de mare si tare ca lucreaza cu Serviciul de Inteligenta Americana si Interpolul.

https://www.youtube.com/c/ScammerPayback/videos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. "Cristian Lopșa"
2. Paul Dadrian

P.S E Ciprian Lospa dar unii îi pocesc numele.hee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Paul dadrian il stiu, ma lasa infiorat dupa ce ma uit la videoclipurile lui!

| Cozmea022004 a răspuns:

Eu ma uit mai nou la justTeodor si la Ryan Trahan

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Daria Jane.