| Wayrapa a întrebat:

Ce ziceti daca de ziua de nastere a unui baiat sa-i dai un tablou?

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl2 a răspuns:

Iubita unui prieten de familie la care am fost la majorat, i`a adus sarbatoritului un tablou care il arata pe el cantand la chiatara(baiatului ii place ft mult muzica), si toata lumea a fost surprinsa placuthappydeci, da, poti sa ii duci un tablou daca daca se regaseste in el.Succes
Pace!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| litlledolleioanna a răspuns:

Vaii nu.nu fa astalaughing) ar fi super aiurea cumparai altceva orice. un tricou o bratara un cd original cu trupalui preferata chestii de genu asta dar tablouri. acest cadou nu i se potriveste unui baiat. bine acum depinde daca vrei sa inramezi o poza cu eu stiu cine poate mai merge.

| Rubbiii a răspuns:

Daca el se regaseste oarecum in acel tablou sau il reprezinta q ceva este o idee foarte buna!