| IrinaCamelia a întrebat:

Ce ziceti de gelul contractubex! E bun? Daca da cum se foloseste? Cand se observa rezultatele? Cam cat costa si unde il gasesc? Va rog sa-mi spuneti! FUNDA pentru. cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Anonymus123 a răspuns:

Buna. L-am luat de curand. Am dat 52 de lei pe el. Si au inceput sa se vada rezultate. Il folosesc de o saptamana. Dar am auzit si de la alti oameni ca este foarte bun. Poti intreba de el in orice farmacii sau poti sa il comanzi pe net. P.S. Eu l-am luat din farmacie.
http://www.pcfarm.ro/produs/2962/Contractubex-gel