| JenniferJannet a întrebat:

Ce ziceti de Samsung Galaxy Note? poate sa imi spuna cineva (daca il are sau are un prieten care are acest telefon) daca este bun? si are internet?

Răspuns Câştigător
| Darko18 a răspuns:

Salut. nu il am inca, dar m-am interesat foarte mult pentru acest telefon/tableta, eu zic ca este momentan cel mai bun telefon, cu un ecran de 5.3 inch (13, 5 cm) Super Amolet Plus 1280x 800 rezolutia, o camera de 8 mp care este in stare sa filmeze 1080p (full hd), procesor dual core de 1.4 Ghz, si da normal ca are net, noile telefone (smartphone) sunt cam dependent de internet, deoarece aproape tot ce face iti trebuie internet (aplicati, youtube, google maps, market. etc) singra problema ar fi pretul foarte mare (2.650 ron)

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Da, întradevăr este bun, are un prienten. Îl are de ceva timp, adică nu ştiu sigur, la scăpat de vreo trei ori pe jos şi încă îi merge touch screen-ul, vreau să spun că l-a scăpat pe parchet, nu pe ciment. Şi mi se pare că are şi internet.
Baftă.

| reky a răspuns:

Este unul dintre cele mai bune telefoane ale anului.Succes!

| BeaTMaN696 a răspuns:

E supeeeer merge super si da are int.