| ByaNot4youu a întrebat:

Ce ziceti? sa ma tund? Sau sa las parul lung?
Tot vad freze, care ma tenteazalaughing si care imi plac.Dar.ma gandesc ca acum 5 luni, am decis sa las parul sa creasca. Creste foarte greu, si din motivul acesta m-am decis sa adopt o alta freza. L-am indreptat, vopsit, ondulat[de toate...] mereu se incurca si trebuie sa-l tai :-|. este un chin."bietul par!" Daca stiam ca se va ajunge aici. o lasam balta. Am momente cand as vrea sa am parul scurt, si momente cand il vreau lung. frumos etc. Aveti sfaturi : cum sa fac parul mai sanatos[va rog dati-mi un nume de sampon care nu volumizeaza si care hidrateaza]. Sau alte sfaturi cum pot sa fac parul sa creasca mai repede? [P. s. >= nu vreau sa`mi recomandati o gramada de cosmetice [care nu ma ajuta cu nimic, care ingrasa parul si nu au nici un efect pentru ce am eu nevoie]. Sa ma tund sau nu?

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

NU TE TUNDE! eu am facut-o si regert enorm si simt ca imbatranesc si parul asta tot nu mai creste. foloseste un balsam pentru par deshidratat si o sa te descurci dar nu te tunde.

2 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Pai si eu am parul lung si vreau sa-l las sa creasca looong adica nu stiu ceva in genul miley cyrus laughing ...insa am vazut acum recen o freza super uite aici, deci eu ma tund esti cu mine? big grinbig grin pentru ca vreau o schimbare ...acum depinde de ce vrei si tu dar eu iti spun sa te tunzi.si ai sa vezi ca ai sa te simti mai bine :*:* bAFTA :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de ricin pentru cresterea parului mai rapid pentru hidratarea sau repararea parului despicat cauta ceva in revista avonbig grin
si eu am sa foilosesc ulei de ricin pentru ca nu-mi place sa asteptlaughing plus ca nu l-am avunt niciodata prea lungbig grin numai cu putin mai lung de umeribig grin
acum cu tunsul nu stiu cum ti-ar sta mai bine vara eu mi-l tot prind deci mai scurt ca e varA DAR NU FT.IN SCARI RARIT MULT