| badearazvan a întrebat:

Ce ziceti sunt originali sau fake http://www.deichmann.com/......%99ti.prod

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce e aia original? in china sunt facuti majoritatea incaltamintelor, in tariiile din a treia lume intra doar ce a fost respins in vest sau marfa de proasta calitate, cei care fac fake au acelasi aparate ca aia de la nike, chiar am vazut un documentar interesant, chinezi reproduc orice, sfatul meu cumpara din piata ca calitatea e acelasi sau fa cum vrei tu, am observat ceva in nike nu trasnpir, nu am facut basici, recomand nike n-am ce spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, m-am uitat la cusatura, sunt ok