| Absinth a întrebat:

Ce zodie sunteti? Credeti in zodiac?

Răspuns Câştigător
| pam_pam a răspuns:

Sunt capricorn. In zodiacul zilnic nu cred mereu, desi uneori si acela se potriveste. In schimb cand vine vorba de trasaturile specifice zodiei, mi se potrivesc in mare parte.

60 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Gemeni...
Si... da, cateodata se potrivesc unele chestii... dar uneori nu au nici o legatura...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu sunt ''berbec'' si nu cred in zodii.

| Absinth explică:

Apropo.sunt Sagetatorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt zodia sagetator, tu?
Da, cred in zodiac, mereu exista o potrivire love struck
Thu crezi?
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah scuze, acum am vazut ca ai raspuns happy
by dydee

| inna a răspuns:

Rac...nu cred

| fluturas a răspuns:

Sunt. [D]rac laughing

si cand spun adevaru cared. cand nu.nu laughing tonguewinking

nu prea cared... dar kateodata se nimereste sa spuna adevarulwinking :_*

| Absinth explică:

Nu cred in cel zilnic dar caracteristicile si compatibilitatiile dabig grin

| Lary a răspuns:

Sunt rac. Uneori se potriveste.big grin

| Gabry a răspuns:

Pestisor big grin
Nu cred in zodiac(inainte credeam)se mai intampla sa aiba dreptate dar e o simpla coincidenta!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
sunt zodia berbec, dar nu prea cred cu toate ca uneori se mai potrivesc big grin

| lencikk a răspuns:

Eusunt scorpiutza...mai se potrivesc unele chestii dar nu intodeauna... tu crezi?:d

| Ana a răspuns:

Sunt berbecbatting eyelashes
si nu cred in zodiac

| fabiola a răspuns:

Eu sunt ultima Fecioara, adica maine e ziua mea! Cred in zodiac, dar nu in cel zilnic, scris in ziare sau spus la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Msik pentru raspuns Ina
xoxo
by dydee

| Absinth explică:

La multi ani fabiolaaaaa :*

cami
| cami a răspuns:

Fecioara sunt si eu. La multi ani fabiola! happy >big grin

| fabiola a răspuns:

Va multumesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani fabiola kiss
xoxo
by dydee

| Pepper9 a răspuns:

Eu sunt Leu.Nu cred in zodiac, dar cateodata mi se potriveste.
La multi ani, Fabiola!:*

| nuamnuvreau a răspuns:

Eu sunt singurul si unicul varsator care a raspuns la intrebare...pana acum.Si da, cred in zodiac.

| SweetCandy a răspuns:

Varsatorbig grin da cred in zodiacbig grin

| Dorinel a răspuns:

Sagetator \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred 100% in zodiac, dar sunt convinsa ca exista in el o farama de adevar si sunt zodia gemeni. big grin

| ingeras14 a răspuns:

Eu sunt berbecutzhappy si nu cred in zodiacbig grin

| diana a răspuns:

Eu sunt leu:*
Nu cred in zodiac.happy

| amfetamina a răspuns:

Sunt leu
uhmm... uneori se potriveste...mereu exista o picatura de adevarlaughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Scorpion. Cu ascendent in scorpion.
Nu mai citesc zodiacul.

| Lumy a răspuns:

Berbec
nu prea dar cateodata chiar se adevereste

| MM a răspuns:

Gemeni. Caracteristicile zodiei ma descriu perfect, dar horoscopul zilnic mi se potriveste ca nuca-n perete.