| Absinth a întrebat:

Ce zodie sunteti? Credeti in zodiac?

Răspuns Câştigător
| pam_pam a răspuns:

Sunt capricorn. In zodiacul zilnic nu cred mereu, desi uneori si acela se potriveste. In schimb cand vine vorba de trasaturile specifice zodiei, mi se potrivesc in mare parte.

60 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

I am so rac si nu creddevil

| bluerose a răspuns:

Varsator.
Daca spune ceva favorabil, da...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn. Cred in zodiac, dar nu in horoscop.

| Madalina_4750 a răspuns:

Balanta, foarte rar se potriveste.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt săgetător. Nu cred în zodiac.

| Andraa a răspuns:

Gemeni, uneori.astazi chiar mi s-a potrivitbig grin

| Lale_2033 a răspuns:

Varsator... Trasaturile zodiei se potrivesc in proportie de 98% cu personalitatea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, dar din nu stiu ce considerente(superstitie sau altele) nu ma prea inteleg cu ...pestii.
Sunt fecioara.

| kros a răspuns:

Gemeni............si yeap cred in zodiac atunci cand se potrivesc big grinbig grinbig grinlaughing

| tanaseandreea a răspuns:

Sagetator...nu prea cred in zodiac dar il mai citesc din cand in cand si uneori lucrurile stau asa cum zice si zodiacul, alteori nimic nu coincide, nu are nicio legatura.

| Lolllipop a răspuns:

Sunt leu, si cred in zodiac doar daca imi este favorabil, daca nu, nu cred deloc

| franceska a răspuns:

Rac daca le citesti zi de zi ai sa iti dai seama ca nu e la toti asa dar la cate persoane sunt cu o anumita zodie tot i se potriveste...in ceea ce cred este potriviriile de cuplu din zodiac.

| mary_9983 a răspuns:

"BaLaNtA" mda doar atunci cand se adevereste, dar nu mereu

| kh1ss a răspuns:

Sunt Gemeni. Nu cred in horoscop, in zodiac... putin. Sunt niste chestii care se potrivesc cu zodiile, dar putine.

| r8driver a răspuns:

Rac...nu cred.

| andrei123 a răspuns:

Taur! Si da cred in zodiac dar nu mereu!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sunt in zodia berbec si cateodata cred si in zodiac?

| aylyn a răspuns:

Buna! Eu sunt pesti si cred in zodiac, se potrivesc foarte multe chestii, apropo eu sunt nascuta pe 8 martie si pot sa zic ca de fiecare data cand intalnesc o persoana cu care ma inteleg super bine descopar ca este o anumita zodie cu care ma inteleg mereu bine, nu va zic zodiabig grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu sunt tauritza si nu cred in horoscopul zilnic dar cred in caracteristicile zodiei mele pentru ca in mare parte mi se potrivesc

| xibalba a răspuns:

Cica sunt varsator, dar nu cred cine stie ce in aiurelile astea. adica mi se potrivesc trasaturile de caracter si sunt specifice cu cele ale zodiei varsator, dar nu la toti e asa... cunosc destule contraexemple, deci...

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Poiunele chestii se potrivesc si altele nu...toti oamenii sunt diferiti si speciali in felul lor. app sunt gemenihappy

| Gube a răspuns:

Hey!
Eu sunt taurashee hee
Nu pot spune ca cred in zodiac, dar uneori unele lucruri se potrivesc... big grin
Ciao!

| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Sunt in zodia TAUR.Nu prea citesc eu horoscopul sau il ascult la TV.In fine, foarte rar. Unele chestii se mai potrivesc altele nu au absolut nicio legatura.

| mada. a răspuns:

Sunt leuhappynu prea cred in horoscop desi uneori se potriveste...

| Deny_8368 a răspuns:

Pesti. da cred.

| silvia_1188 a răspuns:

Dragii mei, hai sa ne intelegem -
zodiac = cele 12 zodii, horoscop = plansa cerului (schema astrelor) calculata pe un anumit intervat temporal si pentru o anumita zodie. Horoscopul din ziare este o inselatorie pentru ca fiecare individ are o schema diferita in functie de momentul si locul nasterii, care, logic se interpreteaza diferit. Da, sunt si aspecte generale pentru o anumita zodie, dar sunt lucruri f generale. Din pacate de cele mai multe ori horoscopul este facut "dupa ureche". nu sta nimeni sa calculeze si sa interpreteze nimic, scrie fiecare ce-i vine.
Apropo, sunt balanta,
gata am tacut, lasam si pe altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn. Da cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn

| *swper* a răspuns:

Sunt leu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsator