| Absinth a întrebat:

Ce zodie sunteti? Credeti in zodiac?

Răspuns Câştigător
| pam_pam a răspuns:

Sunt capricorn. In zodiacul zilnic nu cred mereu, desi uneori si acela se potriveste. In schimb cand vine vorba de trasaturile specifice zodiei, mi se potrivesc in mare parte.

60 răspunsuri:
| ingeras14 a răspuns:

Eu sunt berbecutzhappy si nu cred in zodiacbig grin

| andrei123 a răspuns:

Taur! Si da cred in zodiac dar nu mereu!

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Poiunele chestii se potrivesc si altele nu...toti oamenii sunt diferiti si speciali in felul lor. app sunt gemenihappy

| Lale_2033 a răspuns:

Varsator... Trasaturile zodiei se potrivesc in proportie de 98% cu personalitatea mea.

| bluerose a răspuns:

Varsator.
Daca spune ceva favorabil, da...happy

| Deny_8368 a răspuns:

Pesti. da cred.

| *swper* a răspuns:

Sunt leu.

| franceska a răspuns:

Rac daca le citesti zi de zi ai sa iti dai seama ca nu e la toti asa dar la cate persoane sunt cu o anumita zodie tot i se potriveste...in ceea ce cred este potriviriile de cuplu din zodiac.

| amfetamina a răspuns:

Sunt leu
uhmm... uneori se potriveste...mereu exista o picatura de adevarlaughing

| Gube a răspuns:

Hey!
Eu sunt taurashee hee
Nu pot spune ca cred in zodiac, dar uneori unele lucruri se potrivesc... big grin
Ciao!

| aylyn a răspuns:

Buna! Eu sunt pesti si cred in zodiac, se potrivesc foarte multe chestii, apropo eu sunt nascuta pe 8 martie si pot sa zic ca de fiecare data cand intalnesc o persoana cu care ma inteleg super bine descopar ca este o anumita zodie cu care ma inteleg mereu bine, nu va zic zodiabig grin

| Absinth explică:

Apropo.sunt Sagetatorbig grin

| Absinth explică:

Nu cred in cel zilnic dar caracteristicile si compatibilitatiile dabig grin

| Absinth explică:

La multi ani fabiolaaaaa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt zodia sagetator, tu?
Da, cred in zodiac, mereu exista o potrivire love struck
Thu crezi?
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah scuze, acum am vazut ca ai raspuns happy
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Msik pentru raspuns Ina
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani fabiola kiss
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred 100% in zodiac, dar sunt convinsa ca exista in el o farama de adevar si sunt zodia gemeni. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn. Cred in zodiac, dar nu in horoscop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, dar din nu stiu ce considerente(superstitie sau altele) nu ma prea inteleg cu ...pestii.
Sunt fecioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn. Da cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsator

| Madalina_4750 a răspuns:

Balanta, foarte rar se potriveste.

| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Sunt in zodia TAUR.Nu prea citesc eu horoscopul sau il ascult la TV.In fine, foarte rar. Unele chestii se mai potrivesc altele nu au absolut nicio legatura.

| mary_9983 a răspuns:

"BaLaNtA" mda doar atunci cand se adevereste, dar nu mereu

| kros a răspuns:

Gemeni............si yeap cred in zodiac atunci cand se potrivesc big grinbig grinbig grinlaughing

| Lolllipop a răspuns:

Sunt leu, si cred in zodiac doar daca imi este favorabil, daca nu, nu cred deloc

| tanaseandreea a răspuns:

Sagetator...nu prea cred in zodiac dar il mai citesc din cand in cand si uneori lucrurile stau asa cum zice si zodiacul, alteori nimic nu coincide, nu are nicio legatura.